7348. Vägghylla, stringmodell
Tre hyllplan i teak och två svarta gavlar. Mått hyllor 78x20 cm. Höjd gavlar 76 cm.
Bruksslitage. Märken. Ett hyllplan med fanerbortfall på undersidan.
15 september 2024 17:10
200 kr
Sön 15 2024 -
180 kr
Sön 15 2024 -
160 kr
Mån 02 2024 -
140 kr
Mån 02 2024 -
120 kr
Mån 02 2024 -
100 kr
Mån 02 2024 -
80 kr
Sön 01 2024 -
60 kr
Sön 01 2024