7479. Olof Walfrid Nilsson, olja på duk
Signerad Olof W. Nilsson och daterad 1917. Bildmått 118x94 cm. Rammått 137x112 cm.
Mindre färgsprickor.
15 september 2024 17:01
Bevakningspris uppnått-
2 600 kr
Sön 15 2024 -
2 500 kr
Tis 10 2024 -
2 400 kr
Tis 10 2024 -
2 300 kr
Tis 10 2024 -
2 200 kr
Tis 10 2024 -
2 100 kr
Tis 03 2024 -
2 000 kr
Tis 03 2024 -
1 900 kr
Tis 03 2024 -
1 800 kr
Tis 03 2024 -
1 700 kr
Tis 03 2024