8018. Josef Frank, Firma Svenskt Tenn
Tevagn i mässing och glas. Formgiven 1930. Hyllor i blått glas. Mindre repor och slitage.
Mått: H 60 cm, L 86 cm, B 47 cm
13 oktober 16:00
13 oktober 2024 16:00
6 500 kr
Lör 28 2024 -
6 000 kr
Fre 27 2024 -
5 500 kr
Fre 27 2024 -
5 000 kr
Fre 27 2024 -
4 500 kr
Fre 27 2024 -
2 800 kr
Fre 27 2024 -
2 700 kr
Fre 27 2024 -
2 600 kr
Fre 27 2024 -
2 500 kr
Fre 27 2024 -
60 kr
Fre 27 2024