8018. Josef Frank, Firma Svenskt Tenn
Tevagn i mässing och glas. Formgiven 1930. Hyllor i blått glas. Mindre repor och slitage.
Mått: H 60 cm, L 86 cm, B 47 cm
Objektet avslutas Avslutat rop13 oktober 2024 16:00
- 626 000 kr
Sön 13 2024 - 524 000 kr
Sön 13 2024 - 224 000 kr
Sön 13 2024 - 622 000 kr
Sön 13 2024 - 520 000 kr
Sön 13 2024 - 620 000 kr
Sön 13 2024 - 519 000 kr
Sön 13 2024 - 218 000 kr
Sön 13 2024 - 517 000 kr
Lör 12 2024 - 216 000 kr
Lör 12 2024