7259. Sideboard, Wilh. Schauman, Finland, 1960-tal
Teak. Bredd 156, djup 49, höjd 80 cm.
Bruksslitage. Märken och fläckar. Fanersläpp på ena kortsidan.
Objektet avslutas Avslutat rop1 september 2024 18:01
- 91 900 kr
Sön 01 2024 - 81 800 kr
Sön 01 2024 - 91 800 kr
Sön 01 2024 - 81 700 kr
Sön 01 2024 - 61 600 kr
Sön 01 2024 - 81 500 kr
Sön 01 2024 - 61 400 kr
Sön 01 2024 - 81 300 kr
Sön 01 2024 - 6700 kr
Sön 01 2024 - 7650 kr
Sön 01 2024