Skrin allmoge - 1900-tal. Originalmålning, daterad 1909.
Smidesbeslag. Sprickor träet.
Höjd: 27 cm
Djup: 27 cm
Bredd: 39cm
Objektet avslutas Avslutat rop29 september 2024 17:29
160 kr
Sön 29 2024
140 kr
Sön 29 2024
80 kr
Lör 28 2024
60 kr
Lör 14 2024