7659. Skrin Allmoge
Skrin allmoge - 1900-tal. Originalmålning, daterad 1909.
Smidesbeslag. Sprickor träet.
Höjd: 27 cm
Djup: 27 cm
Bredd: 39cm
29 september 17:29
29 september 2024 17:29
60 kr
Lör 14 2024