7624. Jordglob, Svenska Bokhandelscentralen
Jordglob, Dr Neuse, Svenska Bokhandelscentralen, Stockholm, 1900-talets första hälft. Svarvad träfot. Höjd 59 cm.
Slitage. Skador.
Objektet avslutas Avslutat rop29 september 2024 17:01
- 5700 kr
Sön 29 2024 - 8650 kr
Lör 28 2024 - 5600 kr
Lör 28 2024 - 8550 kr
Lör 28 2024 - 5500 kr
Lör 28 2024 - 8450 kr
Tis 24 2024 - 5400 kr
Sön 22 2024 - 7400 kr
Sön 22 2024 - 5350 kr
Sön 22 2024 - 7300 kr
Sön 22 2024