8244. Taklampa, Swedish modern
I glas och mässing. Nagg på glas enligt bild och slitage på mässing enligt bild. 1900-talets första hälft.
Höjd: 53 cm
Ingen sluttid
30 november -1 00:00
- Inga bud att visa