3556. Trädgårdsbord och stolar
I målad metall. Repor, färgskiftning samt åldersrelaterat slitage.
Stolar, höjd: 80 cm
Bord mått:
Höjd: 56 cm
Diameter: 65 cm
03 mars 2024 16:10
800 kr
Sön 03 2024 -
750 kr
Sön 03 2024 -
700 kr
Sön 03 2024 -
650 kr
Sön 03 2024 -
600 kr
Sön 03 2024 -
550 kr
Lör 02 2024 -
500 kr
Lör 02 2024 -
450 kr
Lör 02 2024 -
400 kr
Lör 24 2024 -
350 kr
Lör 24 2024