6877. Silversmycken, M&O, Malmö, 1950-tal
Halsband, armband och ett par örhängen. Vikt 69 g.
Längd på halsband 40 cm, längd på armband 19 cm.
Bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop18 augusti 2024 17:38
- 6300 kr
Sön 18 2024 - 1280 kr
Sön 11 2024 - 5260 kr
Sön 11 2024 - 1240 kr
Sön 11 2024 - 5220 kr
Sön 11 2024 - 1200 kr
Sön 11 2024 - 5180 kr
Sön 11 2024 - 1160 kr
Sön 11 2024 - 4160 kr
Sön 11 2024 - 1140 kr
Tors 08 2024