7133. Satsbord, 3 delar
Teak. Mått på största bordet 69x34, höjd 52 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Grön fläck på det minsta bordet.
Objektet avslutas Avslutat rop1 september 2024 16:33
- 5800 kr
Sön 01 2024 - 1750 kr
Sön 01 2024 - 5700 kr
Sön 01 2024 - 1700 kr
Sön 01 2024 - 5650 kr
Sön 01 2024 - 1600 kr
Sön 01 2024 - 1550 kr
Sön 01 2024 - 3500 kr
Sön 01 2024 - 1450 kr
Sön 01 2024 - 3400 kr
Sön 01 2024