7948. Kista, daterad 1801
Bredd 84, djup 47, höjd 41 cm.
Bruks- och åldersrelaterat slitage. Del av lock löst, genomgående spricka.
13 oktober 19:36
13 oktober 2024 19:36
- Inga bud att visa