6 assietter, diameter 17,5 cm. 5 kaffekoppar, höjd ca 7,5 cm, 6 fat. Två koppar med nagg och en med lagning. I övrigt gott skick.
Objektet avslutas 13 oktober 19:09 13 oktober 2024 19:09
Värdering 500 kr