6941. Erik Höglund, askfat
Det större askfatet signerat H873, mått 24x12 cm. Askfat i klarglas möjligen Erik Höglund.
Bruksslitage. Repor.
18 augusti 2024 19:38
140 kr
120 kr
Lör 17 2024 -
120 kr
Lör 17 2024 -
60 kr