Det större askfatet signerat H873, mått 24x12 cm. Askfat i klarglas möjligen Erik Höglund.
Bruksslitage. Repor.
Objektet avslutas Avslutat rop18 augusti 2024 19:38
140 kr
Sön 18 2024
120 kr
Lör 17 2024
120 kr
Lör 17 2024
60 kr