Bredd 61, djup 47, höjd 80 cm. Bruksslitage. Märken. Fanerskada på ett bakben.
Objektet avslutas Avslutat rop15 september 2024 17:46

  • 6
    500 kr
    Sön 15 2024
  • 7
    500 kr
    Sön 15 2024
  • 6
    450 kr
    Sön 15 2024
  • 7
    400 kr
    Sön 15 2024
  • 6
    350 kr
    Sön 15 2024
    300 kr
    Sön 15 2024
  • 5
    280 kr
    Sön 15 2024
    260 kr
    Sön 15 2024
  • 5
    240 kr
    Sön 15 2024
    220 kr
    Sön 15 2024