3556. Trädgårdsbord och stolar
I målad metall. Repor, färgskiftning samt åldersrelaterat slitage.
Stolar, höjd: 80 cm
Bord mått:
Höjd: 56 cm
Diameter: 65 cm
Objektet avslutas Avslutat rop3 mars 2024 16:10
- 8800 kr
Sön 03 2024 - 7750 kr
Sön 03 2024 - 2700 kr
Sön 03 2024 - 7650 kr
Sön 03 2024 - 2600 kr
Sön 03 2024 - 7550 kr
Lör 02 2024 - 6500 kr
Lör 02 2024 - 6450 kr
Lör 02 2024 - 2400 kr
Lör 24 2024 - 5350 kr
Lör 24 2024