6877. Silversmycken, M&O, Malmö, 1950-tal
Halsband, armband och ett par örhängen. Vikt 69 g.
Längd på halsband 40 cm, längd på armband 19 cm.
Bruksslitage.
18 augusti 2024 17:38
300 kr
280 kr
Sön 11 2024 -
260 kr
Sön 11 2024 -
240 kr
Sön 11 2024 -
220 kr
Sön 11 2024 -
200 kr
Sön 11 2024 -
180 kr
Sön 11 2024 -
160 kr
Sön 11 2024 -
160 kr
Sön 11 2024 -
140 kr
Tors 08 2024