7133. Satsbord, 3 delar
Teak. Mått på största bordet 69x34, höjd 52 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Grön fläck på det minsta bordet.
01 september 2024 16:33
800 kr
Sön 01 2024 -
750 kr
Sön 01 2024 -
700 kr
Sön 01 2024 -
700 kr
Sön 01 2024 -
650 kr
Sön 01 2024 -
600 kr
Sön 01 2024 -
550 kr
Sön 01 2024 -
500 kr
Sön 01 2024 -
450 kr
Sön 01 2024 -
400 kr
Sön 01 2024