7982. Esteri Tomula, kaffeservis, "Flora", Arabia
6 assietter, diameter 17,5 cm.
5 kaffekoppar, höjd ca 7,5 cm, 6 fat.
Två koppar med nagg och en med lagning. I övrigt gott skick.
13 oktober 19:09
13 oktober 2024 19:09
- Inga bud att visa