7982. Esteri Tomula, kaffeservis, "Flora", Arabia
6 assietter, diameter 17,5 cm.
5 kaffekoppar, höjd ca 7,5 cm, 6 fat.
Två koppar med nagg och en med lagning. I övrigt gott skick.
Objektet avslutas Avslutat rop13 oktober 2024 19:09
- 6950 kr
Sön 13 2024 - 5900 kr
Sön 13 2024 - 6850 kr
Sön 13 2024 - 5800 kr
Sön 13 2024 - 5750 kr
Sön 13 2024 - 4700 kr
Sön 13 2024 - 5650 kr
Sön 13 2024 - 4600 kr
Sön 13 2024 - 5550 kr
Sön 13 2024 - 4500 kr
Sön 13 2024