Vaser, höjd 14-21 cm, bl.a. "Cairo", Lidabruk, och Ove Rasmussen, Båtabackens keramik. Fat, Hjördis Oldfors, Upsala-Ekeby Bruksslitage. Nagg på brun och röd vas.
Objektet avslutas Avslutat rop 07 januari 2024 19:05
Värdering 300 kr