2779. Sylvia Stave, kanna, nysilver, CG Hallberg, 1930-tal
Kanna i nysilver med handtag lindat med rotting.
Höjd med handtag 17 cm.
Smärre slitage. Mindre skada på rottingen.
Objektet avslutas Avslutat rop7 januari 2024 16:11
- 4700 kr
Sön 07 2024 - 5650 kr
Sön 07 2024 - 6600 kr
Sön 07 2024 - 5550 kr
Sön 07 2024 - 6500 kr
Sön 07 2024 - 5450 kr
Sön 07 2024 - 6400 kr
Sön 07 2024 - 5350 kr
Sön 07 2024 - 4300 kr
Sön 07 2024 - 3280 kr
Sön 07 2024