2779. Sylvia Stave, kanna, nysilver, CG Hallberg, 1930-tal
Kanna i nysilver med handtag lindat med rotting.
Höjd med handtag 17 cm.
Smärre slitage. Mindre skada på rottingen.
07 januari 2024 16:11
700 kr
Sön 07 2024 -
650 kr
Sön 07 2024 -
600 kr
Sön 07 2024 -
550 kr
Sön 07 2024 -
500 kr
Sön 07 2024 -
450 kr
Sön 07 2024 -
400 kr
Sön 07 2024 -
350 kr
Sön 07 2024 -
300 kr
Sön 07 2024 -
280 kr
Sön 07 2024