Soffbord i mahogny. Slitage, krackelering i lack och stor repa (enligt bild) Höjd: 55 cm, djup: 63 cm, bredd: 126 cm Soffbord i teak: Fanersläpp, slitage, höjd: 48, bredd 55cm, djup: 48 cm
Objektet avslutas Avslutat rop7 januari 2024 16:51

    60 kr
    Tis 26 2023