2767. Soffbord, Bevan Funnell Ltd, Reprodux, England

Etikettmärkt. Bredd 140 cm. Höjd 53,5 cm. Djup 80 cm. Slitage. Repor och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop 07 januari 2024 15:53
Värdering 300 kr