2804. Skedar, silver, 5 st, bl.a. samesked
Samesked med svenska silverstämplar, signerad LK och daterad 1953, längd 12 cm. Övriga skedar med norska silverstämplar.
Vikt 70 g.
Objektet avslutas Avslutat rop7 januari 2024 16:30
- 7280 kr
Ons 03 2024 - 6260 kr
Ons 03 2024 - 6240 kr
Tis 02 2024 - 4220 kr
Ons 27 2023 - 5220 kr
Ons 27 2023 - 4200 kr
Ons 27 2023 - 5180 kr
Ons 27 2023 - 4160 kr
Ons 27 2023 - 5140 kr
Ons 27 2023 - 4120 kr
Mån 25 2023