2912. Sidobord, Bevan Funnell Ltd, Reprodux, England
Två utfällbara skivor. Etikettmärkt.
Bredd 40-65 cm.
Höjd 56 cm.
Djup 40 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.
07 januari 2024 18:18
100 kr
Sön 07 2024 -
80 kr
Sön 07 2024 -
60 kr
Tis 26 2023