Signerad S. Alfons och daterad -60. Bildmått 59x44,5 cm.
Objektet avslutas Avslutat rop 07 januari 2024 15:03
Värdering 300 kr

  • 80 kr
    Sön 07 2024
  • 60 kr
    Fre 05 2024