Höjd 157 cm.
Diameter lampskärm 70 cm.
Fungerar ej vid test.
Bruksskick, repor.
Objektet avslutas Avslutat rop7 januari 2024 15:49
180 kr
Tors 28 2023
180 kr
Tors 28 2023
120 kr
Tors 28 2023
100 kr
Tors 28 2023
80 kr
Ons 27 2023
60 kr
Fre 22 2023