2835. Erik Höglund m.m.
Skålar, 2 st, kanna och vas, Erik Höglund, signerade, höjd på kanna 12 cm. Blå skål, John-Orvar Lake, Ekenäs, signerad. Liten orange skål, Signe Persson-Melin, Boda, etikettmärkt, höjd 8 cm.
Bruksskick.
07 januari 2024 17:03
550 kr
Sön 07 2024 -
500 kr
Sön 07 2024 -
450 kr
Sön 07 2024 -
400 kr
Sön 07 2024 -
350 kr
Sön 07 2024 -
300 kr
Sön 07 2024 -
300 kr
Sön 07 2024 -
280 kr
Lör 06 2024 -
260 kr
Lör 06 2024 -
220 kr
Sön 31 2023