4 st, 80-tal. Märkta "made in Italy" Skador, hål i rotting. Se bilder. Höjd: 82 cm
Objektet avslutas Ingen sluttid1 december 0002 23:41

    160 kr
    Sön 07 2024
    140 kr
    Sön 07 2024
    120 kr
    Sön 07 2024
    100 kr
    Sön 07 2024
    100 kr
    Sön 07 2024
    80 kr
    Sön 07 2024
    60 kr
    Sön 07 2024