4 st, 80-tal. Märkta "made in Italy"
Skador, hål i rotting. Se bilder.
Höjd: 82 cm
Objektet avslutas Ingen sluttid1 december 0002 23:41
160 kr
Sön 07 2024
140 kr
Sön 07 2024
120 kr
Sön 07 2024
100 kr
Sön 07 2024
100 kr
Sön 07 2024
80 kr
Sön 07 2024
60 kr
Sön 07 2024