12 djupa tallrikar, 1 terrin med lock, 1 kanna, 1 såsskål, Thomas, Bavaria. Några udda servisdelar medföljer bland annat fat, 4 st, och terrin. Bruksslitage. Någon nagg kan förekomma. Spricka i vit terrin.
Objektet avslutas Avslutat rop17 december 2023 16:20

    80 kr
    Tors 14 2023
    60 kr
    Mån 11 2023