2677. Matbord och stolar, 4 st
Två iläggsskivor á 45 cm.
Bordets diameter 105 cm, höjd 74 cm.
Bruksslitage. Märken och repor på bordskiva. Klädsel på dynor behöver fästas.
17 december 2023 18:59
60 kr
Tors 14 2023