Höjd 125 cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor. En lampskärm med bucklor.
Objektet avslutas Avslutat rop17 december 2023 16:02

    80 kr
    Lör 16 2023
    60 kr
    Mån 11 2023