Bredd 128 cm. Höjd 176 cm. Djup 44 cm. Bruksslitage. Märken och repor. En rundstav saknas.
Objektet avslutas Avslutat rop 17 december 2023 15:06
Värdering 600 kr

  • 800 kr
    Sön 17 2023
  • 750 kr
    Sön 17 2023
  • 600 kr
    Tors 14 2023
  • 550 kr
    Tors 14 2023
  • 500 kr
    Ons 13 2023
  • 450 kr
    Ons 13 2023
  • 400 kr
    Ons 13 2023
  • 350 kr
    Ons 13 2023
  • 300 kr
    Ons 13 2023
  • 280 kr
    Ons 13 2023