Bredd 128 cm. Höjd 176 cm. Djup 44 cm. Bruksslitage. Märken och repor. En rundstav saknas.
Objektet avslutas Avslutat rop17 december 2023 15:06

  • 5
    800 kr
    Sön 17 2023
    750 kr
    Sön 17 2023
    600 kr
    Tors 14 2023
  • 4
    550 kr
    Tors 14 2023
    500 kr
    Ons 13 2023
    450 kr
    Ons 13 2023
    400 kr
    Ons 13 2023
    350 kr
    Ons 13 2023
    300 kr
    Ons 13 2023
    280 kr
    Ons 13 2023