Barnservis, 7 delar, Gustavsberg. Spel, Monopol och Hockums Puzzle, motiv Rådjur, 500 bitar. Clown i porslin medföljer. Bruksslitage. Krackeleringar på kanna.
Objektet avslutas Avslutat rop 17 december 2023 19:18
Värdering 300 kr

  • 60 kr
    Sön 17 2023