2693. Barnservis, Gustavsberg, samt spel
Barnservis, 7 delar, Gustavsberg. Spel, Monopol och Hockums Puzzle, motiv Rådjur, 500 bitar. Clown i porslin medföljer.
Bruksslitage. Krackeleringar på kanna.
17 december 2023 19:18
60 kr
Sön 17 2023