150. Soffbord, 1900-talets andra hälft
Soffbord i teak med tidningshylla. Bredd 120 cm, höjd 57 cm, djup 52 cm. Bruksskick. Repor och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop13 september 2023 17:26
- 4400 kr
Tis 12 2023 - 1350 kr
Tis 12 2023 - 1280 kr
Tors 07 2023 - 2260 kr
Tors 07 2023 - 3260 kr
Tors 07 2023 - 2240 kr
Ons 06 2023 - 1220 kr
Ons 06 2023 - 1100 kr
Ons 06 2023 - 280 kr
Ons 06 2023 - 160 kr
Ons 06 2023