150. Soffbord, 1900-talets andra hälft
Soffbord i teak med tidningshylla. Bredd 120 cm, höjd 57 cm, djup 52 cm. Bruksskick. Repor och märken.
13 september 2023 17:26
400 kr
Tis 12 2023 -
350 kr
Tis 12 2023 -
280 kr
Tors 07 2023 -
260 kr
Tors 07 2023 -
260 kr
Tors 07 2023 -
240 kr
Ons 06 2023 -
220 kr
Ons 06 2023 -
100 kr
Ons 06 2023 -
80 kr
Ons 06 2023 -
60 kr
Ons 06 2023