Tredelat skrivbord i teak och furu. Mått på skiva 125x60 cm. Mått på byrå 60x42 cm, höjd 72 cm. Bruksslitage. Repor och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop 13 september 2023 17:49
Värdering 400 kr

    80 kr
    Ons 13 2023
    60 kr
    Mån 04 2023

Visningsplats: Fjärrviksvägen 2