170. Byrå, mahogny
Nyckel saknas. Bredd 70 cm, höjd 80 cm, djup 35 cm. Slitage. Repor och märken. Nagg och repor på glasskiva.
13 september 2023 17:47
80 kr
Tis 12 2023 -
60 kr
Sön 10 2023