Höjd 208 cm. Bredd 93 cm. Djup 46 cm. Bruksskick, en list lös, fläckar och slitage.
Objektet avslutas Avslutat rop13 september 2023 15:03
140 kr
Ons 13 2023
120 kr
Ons 13 2023
100 kr
Ons 13 2023
80 kr
Ons 13 2023
60 kr
Lör 09 2023