Höjd 180 cm. Djup 26 cm. Bredd 90 cm. Bruksslitage, repor och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop 13 september 2023 15:02
Värdering 300 kr

  • 450 kr
    Tis 12 2023
  • 400 kr
    Tis 12 2023
  • 360 kr
    Tis 12 2023
  • 300 kr
    Mån 11 2023
  • 280 kr
    Mån 11 2023
  • 260 kr
    Mån 04 2023
  • 160 kr
    Mån 04 2023
  • 60 kr
    Mån 04 2023

Visningsplats: Fjärrviksvägen 2