Bruksskick, repor.
Objektet avslutas Avslutat rop 13 september 2023 15:50
Värdering 1 000 kr

Bevakningspris uppnått
  • 850 kr
    Ons 06 2023
  • 800 kr
    Ons 06 2023
  • 700 kr
    Ons 06 2023
  • 650 kr
    Ons 06 2023
  • 260 kr
    Ons 06 2023
  • 240 kr
    Ons 06 2023

Visningsplats: Fjärrviksvägen 2