Figuriner, glasblock, vikter, bordsur, Orrefors. Bruksskick. Höjd 4-14 cm. Bordsur med nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop 13 september 2023 16:30
Värdering 300 kr

Visningsplats: Fjärrviksvägen 2