5115. Trädgårdsgrupp i rotting
Slitage, lagning med silvertejp. Fläckar.
Bordskiva i glas.
Mått bord: Diameter 78 cm, höjd: 59 cm
Mått stolar: Höjd cirka 73 cm
28 april 2024 16:09
180 kr
160 kr
140 kr
120 kr
100 kr
80 kr
Lör 27 2024 -
60 kr
Lör 20 2024