5260. Stereobänk, 2 delar, 1900-talets andra hälft
Justerbar längd från 150 cm.
Djup 50 cm.
Höjd 62 cm.
Bruksslitage. Märken och fläckar. Solbelkt. Skada på skiva, se bild.
28 april 2024 18:27
1 700 kr
1 600 kr
1 500 kr
1 400 kr
1 300 kr
1 200 kr
900 kr
850 kr
800 kr
750 kr
Sön 28 2024