5260. Stereobänk, 2 delar, 1900-talets andra hälft
Justerbar längd från 150 cm.
Djup 50 cm.
Höjd 62 cm.
Bruksslitage. Märken och fläckar. Solbelkt. Skada på skiva, se bild.
Objektet avslutas Avslutat rop28 april 2024 18:27
- 41 700 kr
Sön 28 2024 - 21 600 kr
Sön 28 2024 - 41 500 kr
Sön 28 2024 - 21 400 kr
Sön 28 2024 - 41 300 kr
Sön 28 2024 - 21 200 kr
Sön 28 2024 - 4900 kr
Sön 28 2024 - 5850 kr
Sön 28 2024 - 4800 kr
Sön 28 2024 - 5750 kr
Sön 28 2024