5204. NK Nordiska Kompaniet, "Triva"
Faner har släppt enligt bild. Färgskiftning och sprickor i färg. Repor och bruksslitage.
Mått: B 200 cm, H 210 cm, D 44, 5 cm
28 april 2024 17:31
260 kr
240 kr
220 kr
200 kr
180 kr
160 kr
140 kr
120 kr
100 kr
80 kr
Sön 28 2024