5253. Fickur, silver, Omega
Boett och kedja i silver. Förgylld dekor. Totalvikt 127 g. Diameter 53 mm.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage. Små repor.
Objektet avslutas Avslutat rop28 april 2024 18:20
- 71 500 kr
Mån 22 2024 - 61 400 kr
Mån 22 2024 - 71 300 kr
Sön 21 2024 - 61 200 kr
Sön 21 2024 - 71 100 kr
Sön 21 2024 - 61 100 kr
Sön 21 2024 - 71 000 kr
Sön 21 2024 - 6950 kr
Sön 21 2024 - 7900 kr
Sön 21 2024 - 6850 kr
Sön 21 2024