5253. Fickur, silver, Omega
Boett och kedja i silver. Förgylld dekor. Totalvikt 127 g. Diameter 53 mm.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage. Små repor.
28 april 2024 18:20
1 500 kr
Mån 22 2024 -
1 400 kr
Mån 22 2024 -
1 300 kr
Sön 21 2024 -
1 200 kr
Sön 21 2024 -
1 100 kr
Sön 21 2024 -
1 100 kr
Sön 21 2024 -
1 000 kr
Sön 21 2024 -
950 kr
Sön 21 2024 -
900 kr
Sön 21 2024 -
850 kr
Sön 21 2024