5102. Dorothy Clough, figuriner
Figuriner, pingviner, 3 st, Gefle. Höjd 12, 15, 18,5 cm.
Den största med krackelyr samt en med liten nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop28 april 2024 15:56
- 4220 kr
Sön 28 2024 - 5200 kr
Sön 28 2024 - 4200 kr
Sön 28 2024 - 5160 kr
Sön 28 2024 - 4140 kr
Sön 28 2024 - 3120 kr
Sön 28 2024 - 2100 kr
Mån 22 2024 - 180 kr
Mån 22 2024 - 280 kr
Mån 22 2024 - 160 kr
Lör 20 2024