5102. Dorothy Clough, figuriner
Figuriner, pingviner, 3 st, Gefle. Höjd 12, 15, 18,5 cm.
Den största med krackelyr samt en med liten nagg.
28 april 2024 15:56
220 kr
200 kr
200 kr
160 kr
140 kr
120 kr
100 kr
Mån 22 2024 -
80 kr
Mån 22 2024 -
80 kr
Mån 22 2024 -
60 kr
Lör 20 2024