Utdragbar skiva på ena kortsidan. Bredd 150-212, djup 90, höjd 72 cm. Bruksslitage. Märken och repor. Skiva trög att dra ut.
Objektet avslutas Avslutat rop 28 april 2024 19:39
Värdering 400 kr