5337. Bokhylla teak
Samt vitrinskåp 60-tal. Teak. Skador i glaset enligt bilder.
Bredd 95 cm. Höjd 131 cm.
Repor och solblekning.
28 april 2024 19:44
700 kr
650 kr
650 kr
600 kr
550 kr
500 kr
450 kr
400 kr
400 kr
350 kr
Sön 28 2024