5337. Bokhylla teak
Samt vitrinskåp 60-tal. Teak. Skador i glaset enligt bilder.
Bredd 95 cm. Höjd 131 cm.
Repor och solblekning.
Objektet avslutas Avslutat rop28 april 2024 19:44
- 1700 kr
Sön 28 2024 - 2650 kr
Sön 28 2024 - 1650 kr
Sön 28 2024 - 2600 kr
Sön 28 2024 - 1550 kr
Sön 28 2024 - 2500 kr
Sön 28 2024 - 1450 kr
Sön 28 2024 - 2400 kr
Sön 28 2024 - 1400 kr
Sön 28 2024 - 2350 kr
Sön 28 2024