5334. Bokhylla, Swedish Modern
Etikettmärkt Fredrik Karlsson Möbelfabrik Tibro.
Bredd 230, djup 28, höjd 117 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.
28 april 2024 19:41
500 kr
450 kr
240 kr
220 kr
200 kr
180 kr
160 kr
140 kr
120 kr
Tis 23 2024 -
100 kr
Mån 22 2024