5334. Bokhylla, Swedish Modern
Etikettmärkt Fredrik Karlsson Möbelfabrik Tibro.
Bredd 230, djup 28, höjd 117 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.
Objektet avslutas Avslutat rop28 april 2024 19:41
- 1500 kr
Sön 28 2024 - 4450 kr
Sön 28 2024 - 1240 kr
Sön 28 2024 - 4220 kr
Sön 28 2024 - 4200 kr
Sön 28 2024 - 1180 kr
Sön 28 2024 - 4160 kr
Sön 28 2024 - 1140 kr
Sön 28 2024 - 2120 kr
Tis 23 2024 - 3100 kr
Mån 22 2024